Střešní fondy Moventum

V naší nabídce najdete mimo jiné i speciální skupinu fondů pod názvem Moventum Plus Aktiv – střešní fond. Aktivní správa je servisována od profesionálů ze společnosti Conventum Asset Management. Jedná se o nejlépe hodnocený management fondů v Lucembursku za rok 2016.

1. Proces investování

Jasně strukturovaný, úspěšný proces investování bez „měkkých“ faktorů a bez individuálního rizika díky zapojení zkušeného týmu.

2. Reálná lokace

Čtvrtletní úprava struktury portfolia podle aktuálního stavu trhu a realizace výsledků z nezávislé třídenní konference o investování Moventum (podle investičních tříd a úrovně fondů).

3. Proces výběru fondů

Produktově a poskytovatelsky neutrální proces výběru fondů při naplňování jednotlivých investičních tříd fondy se zapojením externí společnosti FondsConsult Research AG, Mnichov, která se zabývá analýzami fondů a disponuje prvotřídními referencemi.

4. Vyvážení

Automatické čtvrtletní vyvážení portfolia střešního fondu Moventum, a tím přizpůsobení osobnímu profilu šancí a rizik investorů.

5. Vysoká flexibilita

Můžete si vybrat z pěti různých strategií střešních fondů Moventum analogicky dle vašeho profilu šancí a rizik, vašeho investičního horizontu a cílů. Fond je flexibilní také z hlediska objemu investic. Můžete investovat už od 50 EUR jednorázového vkladu, anebo formou nastaveného pravidelného spořicího plánu.

6. Vysoká transparence vaší kapitálové investice

Díky možnosti online přístupu k účtu vždy vidíte aktuální vývoj své kapitálové investice.

7. Atraktivní ceny

V rámci tohoto fondu nabízí Moventum velmi atraktivní cenovou politiku za poplatky:

Aktuality

Kariéra

Zhodnoťte svoji kariéru
na správném místě

Staňte se s námi specialisty
na investice.

Číst více