O nás

Czech lnvestment Services s.r.o. je registrována u České národní banky jako licencovaný investiční zprostředkovatel (číslo jednací - 2014/5523/570) a na základě této licence vykonává činnosti v oblasti investic na kapitálovém trhu. Jsme čistými specialisty na investice do zahraničních podílových fondů.

Za naší společnosti stojí lidé, kteří v rámci své profesní kariéry nasbírali zkušenosti ze zahraničních investičních společností, kde je zhodnocování finančních prostředků formou podílových fondů každodenní součástí života lidí. V České republice působí naše společnost již několik let a poskytuje investiční služby tisícům klientů, kteří prostřednictvím podílových fondů zhodnocují své volné finanční prostředky.

Díky spolupráci se společností Moventum a.s. otevíráme depozitní investiční účty pro klienty v České republice. Zabýváme se pouze legálními a kontrole podléhajícími produkty (investiční nástroje kolektivního investování), které spadají pod ochranu investorů jak podle českého, lucemburského tak i evropského práva a směrnic. Díky nejmodernější technologii mají naši klienti snadný přístup k tisícům podílových fondů z celého světa.

Lucemburská společnost Moventum a.s. je investiční platforma, nabízející podílové fondy více než 400 investičních společnosti z celého světa. Jako depozitáře cenných papírů svých klientů využívá Moventum služeb Banque de Luxembourg, jedné z největších bank v lucemburském finančním systému. 

Náš slogan "Investice bez zbytečných nákladů" se snažíme naplňovat do posledního písmenka. Učíme lidi věřit skutečnosti, že investování je dostupné i bez zbytečných vedlejších nákladu (poplatků) a pro každého, kdo má k dispozici alespoň malou část volných finančních prostředků.