Naše hodnoty

Maximální bezpečnost majetku klienta

Zabýváme se pouze legálními a kontrole podléhajícími produkty, které spadají pod ochranu investorů jak podle českého, lucemburského tak i evropského práva a směrnic. Jsme registrováni u České národní banky jako licencovaný investiční zprostředkovatel, který podléhá kontrole dozornímu útvaru pro oblast kapitálového trhu. Cenné papíry a hotovost klientů jsou deponované u depozitáře, kterým je Banque de Luxembourg, jedna z největších bank v lucemburském finančním systému.

Dlouhodobý růst majetku klienta

Nízké úroky v bankách na běžných, spořících i termínovaných vkladech, slabé zhodnocení financí ve třetím důchodovém pilíři. Standardní nástroje zhodnocení vašich volných financí nepřejí. Pravidelným spořením prostřednictvím podílových fondů naopak dosáhnete mnohem zajímavějšího zhodnocení. Zejména v dlouhodobém horizontu se můžete těšit s rostoucí hodnoty svého majetku.

Férový přístup, žádné zbytečné poplatky

Razíme zcela jinou strategii než řada našich konkurentů. Tam, kde jinde platíte celou řadu různých poplatků, u nás tytéž služby najdete bud' zcela zdarma nebo s minimálními finančními výdaji. Snažíme se učit naše klienty, že investovat se dá i bez zbytečných poplatků. Náš slogan zní „Investice bez zbytečných nákladů."

Dlouhodobá spolupráce s klientem

Naší klíčovou zásadou je pravidelná komunikace s klientem. Je naším standardem, že poskytujeme veškerý klientský servis od otevření depozita až po vyplacení poslední koruny. Staráme se o vývoj klientova portfolia, zadáváme jednotlivé investiční příkazy dle přání klienta, řešíme další klientovy požadavky ohledně majetku.

Specializace pouze na podílové fondy

Klientům doporučujeme pouze investování do podílových fondů. Žádné jiné finanční produkty v naší nabídce nenajdete. Díky této specializaci patříme na českém kapitálovém trhu ke špičce v segmentu podílových fondů.

Vysoká odbornost v oblasti podílových fondů

Protože se zabýváme pouze podílovými fondy, tak zbytečně nemusíme věnovat čas, úsilí a energii ostatním finančním produktům. Veškerý svůj čas věnujeme pouze našemu oboru, což se plně odráží v naší vysoké odbornosti.