Koho hledáme

Pojďte s námi zrealizovat své kariérní sny. Nabízíme podporu stabilní firmy, velmi atraktivní produkt a dynamické prostředí pro osobní rozvoj. Za kvalitní práci a vysoké pracovní nasazení vás čeká úspěch a vysoké finanční odměny. Nechybí vám podnikatelský duch? Ovlivněte svoji kariéru vlastním přičiněním.

Jaké typy lidí hledáme?

Tí nejúspěšnější lidé v naší společnosti mají pozitivní přístup k životu a nechybí jim špetka zdravého sebevědomí. V naší branži platí, že původní zaměření člověka není rozhodující. Základem je víra ve vlastní schopnosti, smysl pro zodpovědnost, důslednost a dodržování disciplíny. Investiční poradce Czech lnvestment Services je nezávislý odborník, který pomáhá svým klientúm s plněním jejich cílů.Obor investičního poradenství není pro každého, vybíráme si ty nejlepší osobnosti, se kterými se chce společnost dále rozvíjet. Dbáme na zachování úrovně a dobře si vybíráme, koho ve společnosti chceme.

Pro lepší představu:

 1. Máme rádi "pečovatele"

  Zdeňka Štolfová – Senior consultant

  „Ve finančním oboru pracuji od roku 1996. V Novém Jičíně jsem tehdy pracovala ve stavebních spořitelnách. Nabízet a zprostředkovávat produkt, který přinášel lidem zajímavé zhodnocení, bylo pro náš tým úžasně naplňující. Odrazilo se to i v tom, že jsme opakovaně získali titul Obchodníka roku.

  V roce 2008 jsem se poprvé setkala s možností investování na kapitálové trhy. Byla to pro mne velká výzva. Opět práce s lidmi a pro lidi. Není vždy jednoduchá, není to nabízení jednoho standardního produktu. Je zapotřebí posoudit individuální možnosti i potřeby klientů. Není důležité mít jich tisíce, ale poskytovat servis, který potřebují. Odpovědně, na základě osobního vztahu. Tou největší odměnou je pak důvěra klientů, kterým jsme dali dobré investiční doporučení. Když se pak přihlásí další lidé, kteří by chtěli u nás také investovat, protože jejich známí či blízcí s námi mají dobré zkušenosti, je to naplněním našich vizí: najít to dobré právě pro vás – i když jste o tom doposud vůbec nevěděli. A to mě na této práci baví.

  Ve společnosti Czech Investment Services je navíc vyvážené propojení zkušeností i mladistvého elánu. Pilířem je dlouholetá praxe profesně starších kolegů v nadnárodních investičních společnostech a jejich znalosti, ale na druhou stranu velmi nabíjející je i entuziazmus mladších kolegů. Důležité je ale pro nás všechny to, že si vzájemně pomáháme – a tím pomáháme i našim klientům.“

 2. Máme rádi "managery"

  Martin Vlček – Regional sales manager

  “Spolupráce s CIS je přesně to, co jsem po 8-mi letech v investiční branži hledal. Veškeré dohody platí a případné problémy se řeší okamžitě konstruktivně řeší. A to je přesně to, co jako manager obchodní skupiny potřebuji pro svůj tým i mé zákazníky. Společná pracovní vize je zárukou dlouhodobé spolupráce!!!”

 

 

 

Máte zájem o spolupráci s Czech lnvestment Services s.r.o.? Pošlete nám na sebe svůj kontakt, nejlépe na info@cz-in.cz . Ozveme se Vám obratem. Bližší informace získáte při osobním pohovoru.